Oświadczenie medyczne

Wszystkie materiały szkoleniowe przedstawione w kursie ’Świadomość Ciała’ dotyczą aktywności fizycznej i wiążą się z nieodłącznym ryzykiem. Maciej Borucz jest zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności, jeśli w trakcie praktycznego zastosowania informacji przedstawionych w tym kursie doznasz jakiegokolwiek urazu, kontuzji lub innej szkody zdrowotnej. Pamiętaj, że porady, które zapewnia autor, nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady lekarskiej.

Przechodząc do następnej lekcji oświadczasz, że nie będziesz obarczał odpowiedzialnością prawną Macieja Borucza za jakiekolwiek negatywne skutki związane z praktycznym zastosowaniem porad zapewnionych w kursie ’Świadomość Ciała’.

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Joanna karczewska

    oświadczam, że nie będę obarczała odpowiedzialnością prawną Macieja Borucza za jakiekolwiek negatywne skutki związane z praktycznym zastosowaniem porad zapewnionych w kursie ’30 dni Rozruchu’.

  2. Mario Grabinski

    Oswiadczam, że nie będę obarczał odpowiedzialnością prawną Macieja Borucza za jakiekolwiek negatywne skutki związane z praktycznym zastosowaniem porad zapewnionych w kursie “Swiadomosc ciala”

Dodaj komentarz